Maakuntauudistuksen yhteystietoja:

Vt. maakuntajohtaja, VATE:n puheenjohtaja
Asko Aro-Heinilä
puh. 050 350 1505
asko.aro-heinila@satakunta.fi

Muutosjohtaja (konsernihallinto)
Jukka Mäkilä
puh. 044 092 8000
jukka.makila@satakunta.fi

Muutosjohtaja (sote)
Terttu Nordman
puh. 044 701 8053
terttu.nordman@pori.fi

Muutosjohtaja (elinvoima)
Timo Vesiluoma
puh. 044 711 4330
timo.vesiluoma@satakunta.fi

Muutosagentti, ikäihmisten kotihoito ja omaishoito
Pirjo Rehula
p. 044 701 3756
pirjo.rehula@pori.fi

Muutosagentti, lapsi- ja perhepalvelut
Mirja Antila
p. 044 701 3797
mirja.antila@pori.fi

Hankeassistentti (50 %)
Satu Uusi-Uola
p. 044 711 4314
satu.uusi-uola@satakunta.fi

Hanketoiminnan päällikkö
Mari Niemi
puh. 044 707 7795
mari.niemi@satshp.fi

ICT-asiantuntija
Arttu Perttula
p. 044 711 4322
arttu.perttula@satakunta.fi

Lakimies
Päivi Vuorinen
p. 044 711 4324
paivi.vuorinen@satakunta.fi

Viestintäasiantuntija
Taru Naskali
p. 044 711 4323
taru.naskali@satakunta.fi

Satakunnan maakuntauudistuksen organisaatiot:

 

Viestintä:
satakunta2019.fi
Facebook.com/satakunta2019
Twitter: @satakunta2020

Sivun ylläpito satakunta2019@gmail.com

 

Tutustu myös:

Satasote
verkkosivu www.satasote.fi
Facebook www.facebook.com/satasote
Twitter www.twitter.com/satasote1

Alueuudistus.fi
verkkosivu www.alueuudistus.fi
Facebook www.facebook.com/sotejamaakuntauudistus